Antalya Temizlik Şirketleri, Antalya Temizlik,5324727340 - insaat temizligi

logo
Çağrı Merkezi;
+90 242 326 45 25
Bize Yazın;
info@emirgantemizlik.com
Bizim Temizlik Hizmetleri

Antalya İnşaat Temizliği

       İnşaatlarda bölümlere göre Antalya inşaat temizliği hizmetleri uygulamak firmamıza ait olan teknik temizlik özelliklerindendir. İnşatlarda kapılar özel temizlik deterjanlarıyla siliniyor. Ahşap parkeler olduğunda ise özel organik parlatma sağlayan parkeye asla zarar vermeyen kaliteli temizlik ürünleri kullanarak, Antalya İnşaat temizliği profesyonelce yapıyoruz. İnşaatlarda bulunan pencere sayısına bakmaksızın hepsini pırıl pırıl yapıyoruz.

 

İnşaat sonrası banyo ve mermerlerin üzerlerinde oluşan her türlü kalıntılar imha edilerek duvar silim işlemleri tertemiz yapılıyor. İnşaata geldiğinizde adeta hijyen kokan temizlik hizmetlerimizden daire ve metrekare basına hizmet alabilirsiniz. Ekibimiz hafta sonlarında hizmet vermekle birlikte güler yüzü benimseyen memnuniyeti sağlayan kadroya sahip olmaktadır.

 

 İnşaat Sonrası Temizlik Yapan Firmalar

Belki de en zor olanı inşaat sonrası yapılacak olan temizliklerdir. Kendi başımıza asla yapamayacağımız, yapsak da içinden çıkamayacağımız bir durumdur. Bireysel olarak alınan yeni bir binanın temizliğine komşu tavsiyesi ile bir kişi almak yeterli olmayacaktır. Antalya inşaat sektöründe 4 mevsim var olan bir ildir. O kadar çok inşaat yapılıyor ki, müteahhitler dairelerini satabilmek için müşterilerine inşaatları temizlettikten sonra görücüye çıkarıyorlar. Antalya temizlik şirketleri inşaat sonrası temizlikte de adından bahsettirmektedir. Daha önce hiç oturulmamış bir daire ya da tadilat görmüş bir dairenin temizliğinde temizlik şirketleri çok hassas davranmaktadır. İnsanların tonlarca yapmış oldukları bir harcama sonucu sahip oldukları dairelerin parke zeminlerinin, camlarının, kapılarının zarar görmemesi için özellikle hassas davranılmaktadır. Antalya temizlik şirketleri inşaat sonrası temizlikte insanların hassasiyetlerinin farkındadır.
 
Bunun içinde kullandıkları temizlik araçlarına ve temizlik ürünlerine çok dikkat etmektedir. Hassas yüzeylere zarar vermeyecek kalitede ürünler seçmekte ve temizlik hizmetini de en kısa zamanda profesyonel bir ekiple yaparak teslim etmektedir. Temizlik bittiğinde size kalan temizlik şirketlerine yaptıkları işten dolayı memnuniyetinizdir. Her kadın çok titiz olduğunu söyler, çok temiz olduğunu söyler. Ama Temizlik şirketlerinin yapmış olduğu temizliği gördüğünde kendisinin yapmış olduğu temizlikten bile şüphe duyar. İşin uzmanı olmak gerekiyor. Temizlik şirketleri de temizlik konusunda uzmanlaşmıştır ve Antalya’da temizlik şirketleri temizlik hizmetlerini hakkını vererek yapmaktadır. İster almış olduğunuz yeni bir dairenin, ister tadilat sonrası evinizin temizliğini güvenle temizlik şirketlerine verebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızda olan şirketler size kendinizi özel hissettirecektir.
                            
                                                               

                                                                                         İnşaat temizliği

Aman Allah’ım yeni bir daire aldınız ama inşaat pisliği duruyor. Hemen ne yaparım diye karalar bağlamayın. Çünkü biz Antalya temizlik Şirketleri olarak yanınızdayız. Biliyoruz ki inşaat temizliği oldukça zor. Çıkmayan harç kalıntıları, boya dökülmeleri ve birçok farklı sorun. Ama işi ehline bırakmalısınız. Yıllardır hizmet veren temizlik firmamız ile hizmetinizdeyiz. Bu güne kadar binlerce dairenin inşaat sonrası temizliğini yaptık. Adımızı bu konuda gururla anıyoruz. İnşaat sonrası temizlik konusunda parmakla gösterilen firmamız için birden fazla müşterimizi referans olarak söyleyebiliriz. Evinize taşınmadan önce mis gibi olmasını istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

Gelişen inşaat sektörüyle her geçen gün temizlik firmalarına daha çok ihtiyaç vardır. Biz Antalya temizlik şirketi olarak iddia ediyoruz ki bu konuda da bir numarayız. İnşaat temizliğine ihtiyacınız olduğunda lütfen gözünü korkutmayın Hiç tereddüt etmeden bize ulaşın ve siz aileniz ya da çevrenizdekiler ile bir kahve molası verin. Geldiğinizde evinizi ışıl ışıl bulacak ve daha çok seveceksiniz.  Gözünüzde büyüttüğünüz kadar yorucu olmadığı fark edecek ve evinizin keyfini süreceksiniz. Antalya temizlik şirketimiz temizlik yapılacak mekana göre ekipleri ayarlar ve evinize yollar. Sizin kimyasal ayarlama gibi bir derdiniz olmasın. Gerekli araç gereç ve kimsayallar firmamız tarafından tedarik edilir. Evet, yeni bir ev mi aldınız? Yardıma mı ihtiyacınız var? O halde ne duruyorsunuz? Bizi arayın.